Kodėl pasirinkome DAMPA1975 muilą iš Provanso?

Rinkdamiesi produktus atsižvelgiame į gamintojo požiūrį į aplinką ir jos tausojimą. Norime, kad produktai būtų gaminami tvariai, būtų kuo natūralesni ir draugiški visiems: žmonėms, gyvūnams, gamtai. Ieškodami atradome muilo gamintojus DAMPA1975 iš Provanso. Ir tuo labai džiaugiamės!

DAMPA1795 muilo gamintojai iš Provanso propaguoja sveiką ir aplinką tausojantį gyvenimo būdą.

Dampa1975 yra prancūzų prekės ženklas, skirtas natūralios ir ekologiškos kosmetikos bei aukštos kokybės odos priežiūros muilams tiekti. Įmonė specializuojasi ir kruopščiai gamina natūralius muilus ir kosmetiką, praturtintą natūraliais priedais su švelniomiss ir maitinančiomiss formulėmis, kurios suteikia odai nepaprastos naudos grožiui.

Šiuose muiluose naudojami natūralūs ingredientai, gaunami iš ekologinio ūkininkavimo mažuose ūkiuose, esančiuose netoli DAMPA1975 gamyklų Provanse, Prancūzijoje. Be natūralių ingredientų, DAMPA1975 naudoja tik tvarius gamybos metodus, pakuotes, skirtus sumažinti atliekų kiekį ir poveikį aplinkai ir kuo trumpesnį gamybos ciklą.

Kiekvienas produktas nuodugniai išbandytas ir ištirtas, siekiant užtikrinti jo saugumą ir veiksmingumą.

100% nebandomi su gyvūnais.

Dampa1975 yra įsipareigojusi tiekti natūraliua ir ekologiškas aukščiausios kokybės odos priežiūros priemones ir siekia propaguoti sveiką ir aplinką tausojantį gyvenimo būdą.

Tikimės, kad DAMPA1975 muilus iš Provanso greitai pamilsite ir Jūs. Už sveiką ir aplinką tausojantį gyvenimo būdą!