Kaip jaustis geriau, naudojant aromatines žvakes ir eterinius aliejus?

Eterinių aliejų ir aromatinių žvakių naudojimas gali padėti pagerinti kasdienę savijautą, kad jaustumėtės geriau. Štai keli patarimai, kaip tai padaryti:

  1. Pasirinkite tinkamus aliejus ir žvakes: peržvelkite skirtingus eterinių aliejų ir aromatinių žvakių variantus, kad rastumėte tuos, kurie jums labiausiai patinka ir turi teigiamą poveikį jūsų savijautai. Pavyzdžiui, ramybę skatinančios kvapų rūšys gali apimti levandą, šalaviją ar medetkas.
  2. Susikurkite tinkamą aplinką: padarykite savo namus ramia ir jaukia vieta, užsidegę aromatines žvakes ir garindami eterinius aliejus. Prigesinkite šviesas, kad šios nebūtų ryškios.
  3. Atsipalaiduokite ir pabandykite medituoti: sėdėdami prie uždegtos aromatinės žvakės arba garindami eterinius aliejus leiskite minčių srautui plaukti, koncentruokitės į kvėpavimą, žvakės liepsną ar malonius prisiminimus. Skirkite tam bent porą minučių kasdien.
  4. Pritaikykite inhalaciją: Jei norite staiga patirti aromaterapinį poveikį, užlašinkite porą lašų eterinio aliejaus ant delno arba ant aromatinio maišelio, jei tokio neturite, įkvėpkite aromato iš buteliuko. Įkvėpkite ramiai, giliai ir lėtai iškvėpkite iškvėpkite. Kartokite kelis kartus.
  5. Kambario ar vonios kvepalai: Papildykite vonios vandenį keletu lašų mėgstamo eterinio aliejaus (nenaudokite šildančių eterinių aliejų: cinamono, gvazdikėlių) arba uždekite aromatinę žvakę, kad sukurtumėte malonią ir atpalaiduojančią atmosferą, kol gulėsite šiltoje vonioje ar mėgausitės dušu. Tai padės jums pagerinti savijautą, pasikrauti teigiamų emocijų, įgauti energijos (ryte) arba paleisti ir nuplauti visos dienos stresą ir atsipalaiduoti vakare.

Svarbu paminėti, kad naudojant eterinius aliejus ir aromatines žvakes, reikia laikytis saugaus naudojimo taisyklių. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas eterinis aliejus yra tinkamas naudoti tiesiogiai ant odos ar tinkamesnis garinti difuzoriuose, lašinti į aroma lempas, ant kvapiųjų maišelių.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *