Prekių grąžinimas

  • Atsižvelgiant į produktų specifiką, didžioji dalis rankų darbo produktų yra negrąžinamos prekės t.y. žvakės, muilas, smilkalai ir kita, kadangi nėra galimybės patikrinti jų grąžinimo būklės,pažeidimo procento, (ne)panaudojimo, aplinkos veiksnių, sukėlusių defektus įsigytam produktui / prekei.
  • Kadangi žvakės yra liejamos iš natūralaus vaško, dėl temperatūrų svyravimo jos gali nežymiai pakeisti spalvą, ant žvakių paviršių gali susidaryti pabalimai – tai visiškai normali natūralaus vaško reakciją į temperatūrų pokyčius ir tai nėra brokas. Žvakės kokybė išlieka tokia pati.
  • Labai rekomenduojame ir prašome įsivertinti prekių kelionės laiką ir būdą iki Jūsų. Jei tai žiema ir pasirenkate atsiimti paštomate – pasistenkite atsiimti kaip įmanoma greičiau, taip sumažindami temperatūros poveikį produkams. Visais klausimais kreipkitės info@estezi.lt, kad rastume geriausią būdą.
  • Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis EU nustatytomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ per 14 darbo dienų nuo siuntos gavimo.
  • Kai grąžinama nekokybiška prekė, pardavėjas įsipareigoja pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai pardavėjas neturi analogiškos prekės, jis grąžina pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus.
  • Prekės nebus priimamos atgal arba keičiamos, jei buvo sugadintos, prarado prekinę išvaizdą, buvo naudojamos, nebeturi originalios pakuotės arba pirkėjas persigalvojo.
  • Už grąžintos prekės siuntimo išlaidas moka pirkėjas.

15%

PRENUMERATOS NUOLAIDA VIENAM KREPŠELIUI 🎁

Prenumeruodami naujienlaiškį - pirmieji sužinosite apie naujienas: tik ką pagamintas žvakes, naujus smilkalus, eterinius aliejus ir kita.

Pažadame šiukšlių (spam) nesiųsime! Daugiau rasite mūsų puslapyje privatumo politika.