Smilkymo kūgiai Citronella, Satya, 12 kūgių, 37 g

Original price was: 2,79 €.Current price is: 2,51 €.

Smilkymo kūgiai Citronella.

Gaivūs Satya citrinžolės kvapo smilkalų kūgiai sukurs jūsų namuose jaukią atmosferą, leis atsipalaiduoti.

Citrinžolės smilkalų kūgius galite naudoti visur, kur tik norisi: namuose, terasoje, balkone, pavėsinėje ar net iškylaudami.

Citrinžolės kvapas ne tik padeda atsipalaiduoti, bet ir puikiai atbaido uodus, kitus skraiduolius, neduodančius ramybės vasaros metu.

Liko 3

Kaip naudoti kūginius smilkalus: uždekite kūgio viršūnėlę ir leiskite jai padegti iki 10 s. Užpūskite ir pastatykite į smilkalinę, ant lėkštutės ar karščiui atsparaus pavirčiaus.

Jei smilkalų kvapas tampa per intensyvus – atidarykite langą ir išvėdinkite patalpą. Jei norite lengvo aromato patalpoje – smilkykite smilkalus pravėrę langą.

Smilkalų kvapo intensyvumas priklauso nuo patalpos, kurioje smilkote smilkalus, kuo didesnė patalpa, tuo lengvesnis kvapas.

Nekvėpuokite smilkalų skleidžiamais dūmais tiesiogiai.

 

Satya smilkalai, pagaminti Shrinivas Sugandhalaya, išsiskiria  gamyboje naudojama masala/flora technika. Naudojant šią techniką grįžtama prie tradicinių indiškų šaknų, persunktų indiško dvasingumo.

Darbuotojai yra kvalifikuoti amatininkai, sukaupę ilgametę smilkalų ridenimo ir rankų darbo patirtį. Amatininkai yra išmokyti tikslios „Flora“ smilkalų mišinio, reikalingo tobulai ir vienodai lazdelei pagaminti amato.

Medžiagos, reikalingos smilkalams gaminti yra išgaunmos tvariai, užtikrinant minimalų ekologinį pėdsaką.

 

Rinktis kvapą

Citronella, Rose, Nag Champa

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Jums taip pat gali patikti…