Smilkymo kaladėlių rinkinys Aura Cleansing+ laikiklis, Aromafume, 1 vnt

Original price was: 17,99 €.Current price is: 14,39 €.

Smilkymo kaladėlių rinkinys Aura Cleansing-

rinkinyje yra 3 nuostabūs aromatai: baltasis šalavijas, drakono kraujas ir Palo Santo. Sukurti pakelti, įkvėpti ir atgaivinti mūsų mintis. Norėdami atbaidyti neigiamą energiją ir nuraminti bei išvalyti kūną, protą ir sielą, sudeginkite „Aromafume Aura Cleansing“ smilkalų kaladėles su pridedamais kvapiųjų kvapų difuzoriais. Tinka kiekvienam sezonui, tikra smilkalų klasika.

Liko 5

Šiame rinkinyje yra:
  • 1 Aromafume Smilkalų difuzorius Gyvenimo gėlė;
  • 4 kvapiosios smilkalų kaladėlės „Palo Santo“ (supakuotos atskirai);
  • 4 Aromafume smilkalų kaladėlės Baltasis šalavijas (supakuotas atskirai);
  • 4 Aromafume smilkalų kladėlės Drakono kraujas (supakuotas atskirai).
Vienos kaladėlės degimo laikas: ± 3,5 valandos.
Baltasis šalavijas yra amžinai žaliuojantis daugiametis krūmas, pasižymintis nuostabiomis savybėmis. Aromafume White Sage smilkalų kaladėlės laimina kūną, orą ir aplinką. Gurjun balzamo vidurinė nata subtiliai papildyta paprastojo šalavijo ir pasifloros vaisiais, suteikia nuostabiai baltojo šalavijo kvapo smilkalų kaladėlei gylį.
Aromafume drakono kraujo smilkalų kaladėlės Aromafume Dragon’s Blood Smilkalo kaladėlės sužadina jausmingus vaisių derinius su žaliais obuoliais ir ananasais. Juodųjų serbentų, aviečių ir persikų mišinys su šviežia jazminų esencija. Muskusinė bazė su kedrais ir pačiuliais papildo šio patrauklaus aromato paslaptį ir romantiką.
Aromafume Palo Santo smilkalų kaladėlės Mistinę „Šventąją medieną“ primenančios Aromafume Palo Santo smilkalų kaladėlės yra nuostabiai gaivus apelsinų žiedų ir citrinos bergamočių mišinys. Romantiškos šiltos vidurinės rožių ir vetiverio natos puikiai susilieja su sultingu medaus, gintaro ir santalo medžio pagrindu.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.