Natūralus Marselio muilas Monoi – gėlės ir kokosai, Dampa1975, 125 g

Original price was: 4,49 €.Current price is: 3,14 €.

Natūralus Marselio muilas Monoi – gėlės ir kokosai.

Atraskite natūralią odos priežiūrą su mūsų natūraliu Marselio muilu Monoi – gėlės ir kokosai iš Dampa1975. Šis 125 g muilas yra pagamintas pagal tradicinius Marselio muilo gamybos metodus, užtikrinančius aukštą kokybę ir natūralius ingredientus. Puikiai tinka kasdieniam naudojimui, suteikiant odai švelnumo ir natūralų švaros pojūtį.

Naudingosios muilo savybės odai: Natūralus Marselio muilas su Monoi (gėlės ir kokosai) yra švelnus ir drėkinantis, todėl tinka visų tipų odai, ypač sausai ir jautriai. Monoi aliejus, gaunamas iš Tahiti gardenijų žiedų ir kokosų aliejaus, yra žinomas dėl savo gilių drėkinamųjų ir regeneruojančių savybių. Šis muilas padeda atkurti odos elastingumą, suteikia jai švelnumo ir spindesio, užkertant kelią išsausėjimui.

Aromaterinis poveikis: Monoi aromatas suteikia muilui egzotišką ir jausmingą kvapą, kuris padeda atsipalaiduoti ir sukuria malonią prausimosi patirtį. Naudojant šį muilą, jūsų vonios kambarys pavirs į tikrą aromaterapijos oazę, padedančią atgaivinti tiek kūną, tiek protą. Monoi kvapas taip pat žinomas dėl savo gebėjimo sumažinti stresą ir skatinti gerą savijautą.

Kodėl verta rinktis Dampa1975 Marselio muilą?

  • 100% natūralūs ingredientai.
  • Tradicinis Marselio muilo gamybos procesas.
  • Tinka visų tipų odai, ypač sausai ir jautriai.
  • Drėkinamosios ir regeneruojančios savybės.
  • Egzotiškas ir jausmingas Monoi aromatas.

Pasirinkite natūralų Marselio muilą Monoi – gėlės ir kokosai iš Dampa1975 ir mėgaukitės neprilygstamu odos švelnumu bei egzotišku, raminančiu aromatu kiekvieną dieną.

Pagaminta Prancūzijoje

Liko 4

DAMPA 1975 muilai gaminami naudojant tik natūralias medžiagas, įskaitant ekologišką alyvuogių aliejų ir kokosų aliejų. Šiuose muiluose nėra palmių aliejaus, parabenų, ftalatų, silikonų, sulfatų, dažiklių, pieno, sojų, glitimo, naftos produktų ar dirbtinių kvapų​​. Tai užtikrina, kad muilai yra draugiški tiek odai, tiek aplinkai.

Daugiau produktų iš Provanso.

Svoris 125 g

Jums taip pat gali patikti…