Bičių vaško žvakė Kalėdinės snaigės II, Estezi, 3 cm

2,99 5,98 

Bičių vaško žvakė Kalėdinės snaigės II

 • 100% bičių vaškas
 • ilgai dega
 • maloniai kvepia
 • valo orą

Įneškite žiemos ir Kalėdų magiją į savo namus su mūsų žavinga bičių vaško žvake “Kalėdinės snaigės II” iš Estezi Žiemos/Kalėdų kolekcijos. Ši 3 cm aukščio žvakė, kurią galite pasirinkti iš natūralios geltonos, oranžinės, raudonos ir žalios spalvų, yra puikus akcentas jūsų šventinėms dekoracijoms. “Kalėdinės snaigės II” yra rankų darbo produktas, pagamintas iš 100% natūralaus bičių vaško, užtikrinantis švarų ir ilgalaikį degimą. Ši žvakė ne tik suteiks jūsų namams šilumos ir jaukumo, bet ir pridės šventinę nuotaiką su savo elegantišku snaigių dizainu.

Bičių vaško žvakės, tokios kaip “Kalėdinės snaigės II”, turi daugybę privalumų lyginant su įprastomis parafininėmis žvakėmis. Pirma, jos dega švariai ir ilgiau, neišskirdamos kenksmingų cheminių medžiagų ar suodžių, kurie gali būti žalingi jūsų sveikatai. Bičių vaškas yra natūralus produktas, kuris skleidžia švelnų, natūralų aromatą, prisidedantį prie malonios ir raminančios atmosferos jūsų namuose. Be to, bičių vaško žvakės yra hipoalerginės, todėl yra saugios naudoti žmonėms, turintiems alergijų ar jautrią kvėpavimo sistemą​.

Be to, bičių vaško žvakės yra ekologiškas pasirinkimas. Jos gaminamos iš atsinaujinančių šaltinių ir yra biologiškai skaidžios, todėl neteršia aplinkos. Degant bičių vaško žvakėms, išsiskiria neigiami jonai, kurie padeda neutralizuoti ore esančius teršalus ir alergenus, taip pagerindami oro kokybę jūsų namuose. Pasirinkdami bičių vaško žvakes, jūs ne tik pasirūpinsite savo ir artimųjų sveikata, bet ir prisidėsite prie aplinkos apsaugos. Tai yra natūralus ir tvarus pasirinkimas, puikiai tinkantis tiems, kurie siekia sveikesnio ir ekologiškesnio gyvenimo būdo​.

Įsigykite dabar ir suteikite savo namams natūralios šviesos bei šilumos su mūsų bičių vaško žvakėmis iš Estezi Žiemos/Kalėdų kolekcijos!

ŽVAKIŲ PRIEŽIŪRA:

 • Norėdami išvengti nulašėjusio vaško ir aplašėjusių paviršių – po žvake padėkite karščiui atsparų padėklą. Jei žvakidė bus su krašteliais, tarp kurių kaupsis vaškas – galite prailginti žvakės degimo laiką.
 • Kiekvieną kartą iš naujo uždegdami žvakę – būtinai patrumpinkite dagtį iki 3-5 mm., kad liepsna nebūtų per didelė, žvakė nesmilktų ir nesudegtų per greitai.
 • Liepsną rekomenduojame gesinti nulenkiant dagtį į vašką arba uždengiant žvakių gesinimo dangteliu. Nepūskite – išvengsite vaško taškymosi ant paviršių ir smilkimo.
 • Nepalikite žvakės be priežiūros.
 • Nepalikite prie degančios žvakės vienų vaikų ar gyvūnų.
 • Nestatykite ant ar šalia greitai užsiliepsnojančių daiktų.
 • Venkite skersvėjų.

TRUPUTIS ISTORIJOS:

Senovės lietuviai per tradicines šventes, tokias kaip Kalėdas, plačiai naudojo bičių vaško žvakes, kurios buvo neatsiejama šventinių ritualų dalis. Kalėdos, Kūčiomis buvo ypatingas laikas, kai šeima ir bendruomenė susiburdavo kartu švęsti saulės sugrįžimą ir žiemos saulėgrįžą. Per šias šventes bičių vaško žvakės simbolizavo šviesą ir viltį, kurios grįžta po tamsiausio metų laiko​.

Bičių vaško žvakės buvo naudojamos įvairiose apeigose ir ritualuose, siekiant apsaugoti namus nuo blogio dvasių ir užtikrinti gerovę ateinantiems metams. Žvakių šviesa buvo laikoma šventa ir turinčia apsauginių galių. Kūčių vakarą žvakės buvo uždegamos ant šventinio stalo, dažnai kartu su kitomis simbolinėmis puošmenomis, tokiomis kaip šiaudinės dekoracijos ar vainikai, kurie taip pat turėjo apsauginę reikšmę. Žvakių šviesa sukūrė jaukią ir raminančią atmosferą, skatinančią ramybę ir vienybę tarp šeimos narių​.

Be to, bičių vaško žvakės buvo naudojamos kaip aukos dievams ir protėviams. Senovės lietuviai tikėjo, kad žvakių liepsna padeda palaikyti ryšį su mirusiaisiais ir dievais, todėl žvakės dažnai buvo uždegamos prie altorių ar šventose vietose. Tai buvo būdas išreikšti pagarbą ir padėką už apsaugą bei palaiminimus. Bičių vaško žvakės buvo vertinamos ne tik dėl savo praktinės funkcijos, bet ir dėl jų simbolinės ir dvasinės reikšmės tradicinėje lietuvių kultūroje​.

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
RINKTIS SPALVĄ

NATŪRALI GELTONA, ORANŽINĖ, RAUDONA, ŽALIA

KIEKIS

1 VNT, 2 VNT