Smilkalų kaladėlės Mystery, Aromafume, 40 g

Original price was: 4,99 €.Current price is: 3,99 €.

Smilkalų kaladėlės Mystery –

yra puikus kvapiųjų natų mišinys, sukuriantis mistišką, paslaptingą ir jaudinančią atmosferą jūsų namuose. Atpalaiduojančią levandų viršutinę natą lydi romantiška gėlių puokštė. Pažįstamas, guodžiantis sandalmedžio aromatas subtiliai užbaigia pagrindą.

Liko 3

„Aromafume“ smilkalų kaladėlės skleidžia itin mažai dūmų, netoksiškos, veganiškos, natūralios sudėties. Nepalieka pelenų ir išsklaido sodrų natūralaus kvapo gėrį! Kiekviena kaladėlė turi unikalų receptą, į kurį įeina aromatinės gėlės, natūralūs ekstraktai, grynos dervos ir mediena.

Patirkite pakilią proto būseną ir išlaisvinkite nuo fizinių bei emocinių kančių

Kaip naudoti Aromafume Exotic smilkalų difuzorių ir smilkalų kaladėles?

Egzotiškas smilkalų difuzorius yra specialiai sukurtas pasiekti reikiamą temperatūrą, kad būtų galima skleisti Aromafume smilkalų kaladėlių aromatą.

  • Uždekite arbatinę žvakę. Įdėkite į egzotišką smilkalų difuzorių.
  • Įdėkite smilkalų kaladėlę ant varinės lėkštės.
  • Leiskite arbatinei žvakei degti 45-60 min. Difuzorius bus karštas, nelieskite!
  • Užpūskite arbatinę žvakę ir leiskite aparatui bei plytai atvėsti.
  • Smilkalų kaladėlė naudojimo metu taps tamsiai juoda ir kieta, neištirps.
  • Išmeskite panaudotas kaladėles su biologiškai skaidomomis atliekomis.

Ingridientai:

Kiekviena smilkalų kaladėlė yra praturtinta įvairiais natūraliais ingredientais, įskaitant aromatingą medieną, egzotiškas gėles, natūralias žieves, medžių ir medžių ekstraktus, dervas, lapus ir gėles. Smilkalų plytų gamyboje naudojami kvapieji aliejai yra 100% atitinkantys IFRA ir visada gaunami atsakingai.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Aromafume istorija:

Aromafume smilkalų kaladėles gamina Indijos šeimai priklausanti įmonė. Daugiau nei 5 kartos ši šeima gamina smilkalus ir parfumerijos gaminius pagal savo slaptą šeimos receptą. Jie sujungia seną natūralių rankų darbo smilkalų meną su įvairiais šiuolaikiniais kvapais.

Indija yra daugelio prieskonių ir smilkalų dervų tėvynė ir turi ilgą smilkalų gamybos istoriją. Indija taip pat gyvena turtingoje Ajurvedos tradicijoje, turinčioje išsamių žinių apie gydomąsias augalų, žolelių ir gėlių savybes. Prekybos prieskoniais sąveika su Ajurvedos principais sukūrė žinių mainus ir daug gražių smilkalų formų bei kvapų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.