Levandų eterinis aliejus Relax, Aromafume, 10 ml

6,99 

Levandų eterinis aliejus Relax, Aromafume, 10 ml

Levandos geriausiai žinomos dėl savo unikalaus aromato, plačiai naudojamo aromaterapijoje.

Levandų kvapas ramina, atpalaiduoja, padeda kovoti su stresu ir nemiga.

Šis aromatas mažina agresiją, gesina neigiamas emocijas, pasitelkiama nuo migrenos ir įtampos.

Liko 6

Savybės ir naudojimas:

Ramina – padeda įveikti galvos skausmą, migreną, depresiją, emocinį stresą. Gaivus levandų aromatas mažina nuovargį, skatina protinę veiklą. Levandų aliejus padeda užmigti ir skatina kokybišką miegą, todėl rekomenduojama jį garinti prieš miegą ar užlašinti vieną lašelį ant apatinės pagalvės pusės arba pižamos.

Gydo įvairius skausmus – nuima raumenų įtampą bei skausmą, nugaros, reumatinius skausmus. Esant galvos skausmui, eteriniu aliejumi pamasažuokite smilkinius. Jei tai nepadeda, galima daryti šaltą kompresą ant kaktos ir smilkinių. Malšinti raumenų skausmus reikėtų aliejumi masažuojant skaudamas vietas arba pasilepinti kvapniąją vonia, kuri sušvelnina ir apatinės stuburo srities skausmą, jei jis raumeninis. Esant skausmingoms menstruacijoms, masažuoti pilvo apačią arba dėti karštus kompresus.

Levandų aliejus švelnina centrinės nervų sistemos reakciją į skausmą, malšina uždegimą ir stiprina organizmą.

Levandų aliejus puikiai atbaido vabzdžius (ypač kandis).

Įgėlus, patepti grynu aliejumi, taip numalšinsite skausmą ir niežėjimą, apsisaugosite nuo infeksijų. Aliejus apsaugo naminius gyvūnus nuo blusų ir utėlių, taip pat gydo nuo niežų ir tarpupirščių grybelio.

DĖMESIO!

Nėščios ir maitinančios moterys neturėtų naudoti levandų aliejaus. Levandų aliejus nerekomenduojamas ir diabetą turintiems žmonėms.

Nors levandų aliejų galima naudoti tiesiai ant odos, tačiau pirmiausia reikėtų patikrinti, užlašinant aliejaus ant riešo ar vidinės alkūnės pusės, ar jis nesukels alerginės reakcijos jautrią odą turintiems žmonėms.

KVAPŲ DERINIMAS:

Levandų eterinis aliejus puikiai dera su daugeliu kitų eterinių aliejų: apelsinų, citrinų, ramunėlių, kvapiųjų šalavijų, palergonijų.

GARINIMAS:

Įlašpilkite šiek tiek vandens ir įlašinkite kelis lašus eterinio alliejaus į Aroma lempą ir mėgaukitės maloniu bei raminančiu levandų aromatu.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.