Indiški smilkalai Ylang Ylang, 1|10|20|50

0,15 4,89 

Indiški smilkalai lazdelėmis Ylang Ylang. Egzotiškas ir Raminantis Aromatas Jūsų Namams.

DĖMESIO! Smilkalai parduodami be dėžutės!

Pajuskite Ylang Ylang Magiją

Ieškote būdo, kaip suteikti savo namams egzotišką ir raminantį aromatą? Indiški ylang ylang kvapo smilkalai yra puikus pasirinkimas! Šie smilkalai skleidžia šiltą, saldų ir gėlių ylang ylang kvapą, kuris sukuria prabangos ir ramybės atmosferą jūsų erdvėje.

Kodėl Rinktis Ylang Ylang Kvapo Smilkalus?
  • Egzotiškas Aromatas: Ylang ylang kvapas yra žinomas dėl savo unikalios ir egzotiškos kvapo natos, suteikdamas jūsų namams išskirtinį ir raminantį aromatą.
  • Raminantis Poveikis: Ylang ylang kvapas padeda atsipalaiduoti ir sumažinti stresą, sukurdamas ramią ir jaukią aplinką.
  • Natūralūs Ingredientai: Mūsų smilkalai gaminami iš aukščiausios kokybės natūralių ingredientų, užtikrinant sveiką ir malonų aromatą.
Nauda Jūsų Sveikatai ir Gerovei
  1. Streso Mažinimas: Ylang ylang kvapas padeda sumažinti stresą ir įtampą, skatindamas atsipalaidavimą ir vidinę ramybę.
  2. Nuotaikos Pakėlimas: Saldus ir egzotiškas ylang ylang aromatas pakelia nuotaiką ir skatina teigiamas emocijas, suteikdamas energijos ir džiaugsmo.
  3. Natūralus Oro Gaiviklis: Ylang ylang smilkalai natūraliai gaivina ir valo orą, pašalindami nemalonius kvapus ir suteikdami jūsų namams malonų kvapą.
Aromaterapinės Ylang Ylang Savybės

Ylang ylang aromaterapija yra plačiai pripažinta dėl savo gydomųjų ir raminančių savybių. Ylang ylang kvapas padeda subalansuoti emocijas, sumažinti nerimą ir depresiją, bei skatinti ramybės ir gerovės jausmą. Be to, ylang ylang aliejus yra žinomas kaip afrodiziakas, kuris gali pagerinti nuotaiką ir padidinti jausmingumą. Naudodami ylang ylang smilkalus, galite sukurti harmoniją ir pusiausvyrą savo kasdieniniame gyvenime.

Kaip Naudoti Ylang Ylang Smilkalus?

  1. Pasirinkite Smilkalus: Pasirinkite ylang ylang kvapo smilkalus iš mūsų plataus asortimento.
  2. Uždekite: Uždekite smilkalų galą, leiskite jam šiek tiek degti, tada užgesinkite liepsną, palikdami tik žarijas.
  3. Mėgaukitės: Padėkite smilkalus į specialų laikiklį ir mėgaukitės egzotišku ylang ylang aromatu, sklindančiu po jūsų namus.

Daugiau apie indiškų smilkalų atsiradimo istoriją galite paskaityti ČIA.

RINKTIS KIEKĮ

1 VNT, 10 VNT, 20 VNT, 50 VNT

Jums taip pat gali patikti…