Bičių vaško žvakė Trispalvis zuikis, Estezi, 8 cm

6,99 

Bičių vaško žvakė Trispalvis zuikis:

 • 100% bičių vaškas;
 • sertifikuoti dažai;
 • be pridėtinio kvapo;
 • saldžiai kvepia medumi, bičių pikiu;

Atraskite mūsų mielą ir žavingą bičių vaško žvakę “Trispalvis zuikis” iš Estezi, kurios aukštis siekia 8 cm. Ši unikali žvakė, sukurta trijų spalvų, ne tik papuoš jūsų namus, bet ir suteiks jiems jaukumo bei šilumos. Pagaminta iš 100% natūralaus bičių vaško, “Trispalvis zuikis” yra ekologiškas ir sveikatai naudingas pasirinkimas, kuris užtikrina švarų ir ilgalaikį degimą.

Bičių vaško žvakės yra geriausias pasirinkimas dėl savo daugybės privalumų. Skirtingai nei parafininės žvakės, bičių vaško žvakės dega švariai, neskleidžia kenksmingų cheminių medžiagų ir nepalieka suodžių. Natūralus bičių vaško aromatas suteikia malonų ir raminantį kvapą, kuris padeda sukurti jaukią atmosferą jūsų namuose. Be to, bičių vaško žvakės yra hipoalerginės, todėl jos yra saugios naudoti žmonėms, turintiems alergijų ar jautrią kvėpavimo sistemą.

Bičių vaško žvakės taip pat yra draugiškesnės aplinkai. Jos gaminamos iš atsinaujinančių šaltinių ir yra biologiškai skaidžios, todėl neteršia gamtos. Be to, bičių vaško žvakės išskiria neigiamus jonus, kurie padeda neutralizuoti ore esančius teršalus ir alergenus, pagerindami oro kokybę jūsų namuose. Tai ypač naudinga tiems, kurie siekia sveikesnio ir tvaresnio gyvenimo būdo.

Įsigykite dabar ir suteikite savo namams natūralios šviesos bei jaukumo su mūsų bičių vaško žvakėmis!

Liko 4

ŽVAKIŲ PRIEŽIŪRA:

 • Norėdami išvengti nulašėjusio vaško ir aplašėjusių paviršių – po žvake padėkite karščiui atsparų padėklą. Jei žvakidė bus su krašteliais, tarp kurių kaupsis vaškas – galite prailginti žvakės degimo laiką.
 • Kiekvieną kartą iš naujo uždegdami žvakę – būtinai patrumpinkite dagtį iki 3-5 mm., kad liepsna nebūtų per didelė, žvakė nesmilktų ir nesudegtų per greitai.
 • Liepsną rekomenduojame gesinti nulenkiant dagtį į vašką arba uždengiant žvakių gesinimo dangteliu. Nepūskite – išvengsite vaško taškymosi ant paviršių ir smilkimo.
 • Nepalikite žvakės be priežiūros.
 • Nepalikite prie degančios žvakės vienų vaikų ar gyvūnų.
 • Nestatykite ant ar šalia greitai užsiliepsnojančių daiktų.
 • Venkite skersvėjų.

TRUPUTIS ISTORIJOS:

Senovės lietuviai bičių vaško žvakes naudojo įvairioms tradicinėms šventėms, įskaitant Velykas, kurios buvo ypatingai svarbios pavasario atgimimo ir gamtos atsinaujinimo simbolikai. Velykų šventimo metu bičių vaško žvakės buvo svarbus elementas, kuris padėjo sukurti ypatingą atmosferą ir atspindėjo šventės dvasią.

Per Velykas bičių vaško žvakės buvo naudojamos ne tik kaip apšvietimo šaltinis, bet ir kaip sakralinis simbolis. Jos buvo dedamos ant Velykų stalo šalia margučių, simbolizuodamos saulės ir šviesos pergalę prieš tamsą bei žiemos pabaigą. Žvakių deginimas taip pat buvo susijęs su ritualiniais papročiais, kurie padėjo apsaugoti namus ir jų gyventojus nuo blogio dvasių. Žvakių šviesa buvo laikoma šventa, ir ji buvo naudojama norint pritraukti dievų palankumą bei užtikrinti gerą derlių ateinančiam sezonui​​.

Be to, bičių vaško žvakės turėjo svarbų vaidmenį per kitas šventes ir ritualus. Pavyzdžiui, per žiemos šventes, tokias kaip Kalėdos, jos buvo naudojamos norint apsaugoti namus nuo blogio dvasių ir pritraukti dievų apsaugą bei palaiminimą ateinančiais metais. Žvakės buvo dedamos ant namų altorių arba nešamos į šventvietes, kur buvo atliekami įvairūs ritualai​.

Šie papročiai rodo, kaip giliai bičių vaško žvakės buvo įsišaknijusios senovės lietuvių kultūroje ir religijoje, kur jos ne tik atliko praktinę apšvietimo funkciją, bet ir buvo svarbus dvasinis ir simbolinis elementas, prisidedantis prie švenčių ir ritualų sakralumo​​.

Svoris 95 g
Išmatavimai 8 × 2,5 × 8 cm

Jums taip pat gali patikti…