Bičių vaško žvakė Trispalvė vištelė, Estezi, 10 cm

7,49 

Bičių vaško žvakė Trispalvė vištelė:

 • 100% bičių vaškas;
 • sertifikuoti dažai;
 • be pridėtinio kvapo;
 • saldžiai kvepia medumi, bičių pikiu;

Mūsų unikali ir žavinga bičių vaško žvakė “Trispalvė vištelė” iš Estezi yra puikus papildymas bet kuriai namų dekoracijai. Ši 10 cm aukščio žvakė ne tik praturtins jūsų erdvę jaukumu, bet ir atspindės lietuvišką dvasią su savo trispalve spalvų gama. Pagaminta iš natūralaus bičių vaško, ši žvakė pasižymi ne tik estetiška išvaizda, bet ir daugybe sveikatos bei ekologinių privalumų.

Bičių vaško žvakės yra puikus pasirinkimas dėl daugybės priežasčių. Pirma, jos dega švariai ir ilgai, nepalikdamos suodžių ar kitų nuodingų medžiagų, kurios dažnai išsiskiria deginant parafinines žvakes. Bičių vaškas yra natūralus produktas, kuris skleidžia švelnų, natūralų aromatą, prisidedantį prie malonios atmosferos namuose. Be to, bičių vaško žvakės yra hipoalerginės, todėl jos puikiai tinka žmonėms, turintiems alergijų ar jautrią kvėpavimo sistemą.

Bičių vaško žvakės taip pat yra ekologiškesnis pasirinkimas. Jos gaminamos iš atsinaujinančių šaltinių ir yra biologiškai skaidžios, skirtingai nei parafininės žvakės, kurios gaminamos iš naftos produktų. Be to, bičių vaško žvakės išskiria neigiamus jonus, kurie padeda neutralizuoti ore esančius teršalus ir alergenus, pagerindami oro kokybę jūsų namuose. Pasirinkdami bičių vaško žvakes, jūs prisidedate prie tvarumo ir sveikesnės aplinkos kūrimo.

Įsigykite dabar ir suteikite savo namams natūralios šviesos bei jaukumo su mūsų bičių vaško žvakėmis!

Liko 4

ŽVAKIŲ PRIEŽIŪRA:
 • Norėdami išvengti nulašėjusio vaško ir aplašėjusių paviršių – po žvake padėkite karščiui atsparų padėklą. Jei žvakidė bus su krašteliais, tarp kurių kaupsis vaškas – galite prailginti žvakės degimo laiką.
 • Kiekvieną kartą iš naujo uždegdami žvakę – būtinai patrumpinkite dagtį iki 3-5 mm., kad liepsna nebūtų per didelė, žvakė nesmilktų ir nesudegtų per greitai.
 • Liepsną rekomenduojame gesinti nulenkiant dagtį į vašką arba uždengiant žvakių gesinimo dangteliu. Nepūskite – išvengsite vaško taškymosi ant paviršių ir smilkimo.
 • Nepalikite žvakės be priežiūros.
 • Nepalikite prie degančios žvakės vienų vaikų ar gyvūnų.
 • Nestatykite ant ar šalia greitai užsiliepsnojančių daiktų.
 • Venkite skersvėjų.

TRUPUTIS ISTORIJOS:

Senovės lietuviai bičių vaško žvakes naudojo įvairioms tradicinėms šventėms, įskaitant Velykas, kurios buvo ypatingai svarbios pavasario atgimimo ir gamtos atsinaujinimo simbolikai. Velykų šventimo metu bičių vaško žvakės buvo svarbus elementas, kuris padėjo sukurti ypatingą atmosferą ir atspindėjo šventės dvasią.

Per Velykas bičių vaško žvakės buvo naudojamos ne tik kaip apšvietimo šaltinis, bet ir kaip sakralinis simbolis. Jos buvo dedamos ant Velykų stalo šalia margučių, simbolizuodamos saulės ir šviesos pergalę prieš tamsą bei žiemos pabaigą. Žvakių deginimas taip pat buvo susijęs su ritualiniais papročiais, kurie padėjo apsaugoti namus ir jų gyventojus nuo blogio dvasių. Žvakių šviesa buvo laikoma šventa, ir ji buvo naudojama norint pritraukti dievų palankumą bei užtikrinti gerą derlių ateinančiam sezonui​​.

Be to, bičių vaško žvakės turėjo svarbų vaidmenį per kitas šventes ir ritualus. Pavyzdžiui, per žiemos šventes, tokias kaip Kalėdos, jos buvo naudojamos norint apsaugoti namus nuo blogio dvasių ir pritraukti dievų apsaugą bei palaiminimą ateinančiais metais. Žvakės buvo dedamos ant namų altorių arba nešamos į šventvietes, kur buvo atliekami įvairūs ritualai​.

Šie papročiai rodo, kaip giliai bičių vaško žvakės buvo įsišaknijusios senovės lietuvių kultūroje ir religijoje, kur jos ne tik atliko praktinę apšvietimo funkciją, bet ir buvo svarbus dvasinis ir simbolinis elementas, prisidedantis prie švenčių ir ritualų sakralumo​​.

Svoris 100 g
Išmatavimai 7,8 × 3 × 10,1 cm

Jums taip pat gali patikti…