Bičių vaško žvakė Paukštelis, Estezi, 11 cm

6,49 

Bičių vaško žvakė Paukštelis:

 • 100% bičių vaškas;
 • natūrali bičių vaško spalva;
 • be pridėtinio kvapo;
 • saldžiai kvepia medumi, bičių pikiu;

Suteikite savo namams Pavasario ir Velykų šventės džiaugsmą su mūsų išskirtine bičių vaško žvake “Paukštelis” iš Estezi Pavasario/Velykų kolekcijos. Ši 11 cm aukščio žvakė yra rankų darbo ir pagaminta iš 100% natūralaus bičių vaško, užtikrinant ilgaamžiškumą ir švarų degimą. “Paukštelis” ne tik papuoš jūsų namus, bet ir suteiks jiems jaukumo bei šilumos, skleisdamas malonų, natūralų bičių vaško aromatą. Tai puikus akcentas jūsų Velykų stalui ar pavasario dekoracijoms, praturtinantis šventinę atmosferą.

Bičių vaško žvakės yra žymiai pranašesnės už įprastas parafinines žvakes. Pirma, jos dega švariai ir ilgiau, neišskirdamos kenksmingų cheminių medžiagų ar suodžių, kurie gali būti žalingi jūsų sveikatai. Bičių vaškas yra natūralus produktas, kuris skleidžia švelnų, natūralų aromatą, prisidedantį prie malonios ir raminančios atmosferos jūsų namuose. Be to, bičių vaško žvakės yra hipoalerginės, todėl jos yra saugios naudoti žmonėms, turintiems alergijų ar jautrią kvėpavimo sistemą​​.

Ekologiškumas yra dar vienas svarbus bičių vaško žvakių privalumas. Jos gaminamos iš atsinaujinančių šaltinių ir yra biologiškai skaidžios, todėl neteršia aplinkos. Be to, degant bičių vaško žvakėms, išsiskiria neigiami jonai, kurie padeda neutralizuoti ore esančius teršalus ir alergenus, taip pagerindami oro kokybę jūsų namuose. Rinkdamiesi bičių vaško žvakes, jūs ne tik pasirūpinsite savo ir artimųjų sveikata, bet ir prisidėsite prie aplinkos apsaugos. Šios žvakės yra natūralus ir tvarus pasirinkimas, puikiai tinkantis tiems, kurie siekia sveikesnio ir tvaresnio gyvenimo būdo​​.

Įsigykite dabar ir suteikite savo namams natūralios šviesos bei šilumos su mūsų bičių vaško žvakėmis iš Pavasario/Velykų kolekcijos!

Liko 4

ŽVAKIŲ PRIEŽIŪRA:

 • Norėdami išvengti nulašėjusio vaško ir aplašėjusių paviršių – po žvake padėkite karščiui atsparų padėklą. Jei žvakidė bus su krašteliais, tarp kurių kaupsis vaškas – galite prailginti žvakės degimo laiką.
 • Kiekvieną kartą iš naujo uždegdami žvakę – būtinai patrumpinkite dagtį iki 3-5 mm., kad liepsna nebūtų per didelė, žvakė nesmilktų ir nesudegtų per greitai.
 • Liepsną rekomenduojame gesinti nulenkiant dagtį į vašką arba uždengiant žvakių gesinimo dangteliu. Nepūskite – išvengsite vaško taškymosi ant paviršių ir smilkimo.
 • Nepalikite žvakės be priežiūros.
 • Nepalikite prie degančios žvakės vienų vaikų ar gyvūnų.
 • Nestatykite ant ar šalia greitai užsiliepsnojančių daiktų.
 • Venkite skersvėjų.

TRUPUTIS ISTORIJOS:

Senovės lietuviai bičių vaško žvakes naudojo įvairioms tradicinėms šventėms, įskaitant Velykas, kurios buvo ypatingai svarbios pavasario atgimimo ir gamtos atsinaujinimo simbolikai. Velykų šventimo metu bičių vaško žvakės buvo svarbus elementas, kuris padėjo sukurti ypatingą atmosferą ir atspindėjo šventės dvasią.

Per Velykas bičių vaško žvakės buvo naudojamos ne tik kaip apšvietimo šaltinis, bet ir kaip sakralinis simbolis. Jos buvo dedamos ant Velykų stalo šalia margučių, simbolizuodamos saulės ir šviesos pergalę prieš tamsą bei žiemos pabaigą. Žvakių deginimas taip pat buvo susijęs su ritualiniais papročiais, kurie padėjo apsaugoti namus ir jų gyventojus nuo blogio dvasių. Žvakių šviesa buvo laikoma šventa, ir ji buvo naudojama norint pritraukti dievų palankumą bei užtikrinti gerą derlių ateinančiam sezonui​​.

Be to, bičių vaško žvakės turėjo svarbų vaidmenį per kitas šventes ir ritualus. Pavyzdžiui, per žiemos šventes, tokias kaip Kalėdos, jos buvo naudojamos norint apsaugoti namus nuo blogio dvasių ir pritraukti dievų apsaugą bei palaiminimą ateinančiais metais. Žvakės buvo dedamos ant namų altorių arba nešamos į šventvietes, kur buvo atliekami įvairūs ritualai​.

Šie papročiai rodo, kaip giliai bičių vaško žvakės buvo įsišaknijusios senovės lietuvių kultūroje ir religijoje, kur jos ne tik atliko praktinę apšvietimo funkciją, bet ir buvo svarbus dvasinis ir simbolinis elementas, prisidedantis prie švenčių ir ritualų sakralumo​​.

Jums taip pat gali patikti…