Bičių vaško žvakė iš vaškuolės, Estezi, 2,5*26 cm

4,49 

Bičių vaško žvakė iš vaškuolės 2,5*26 cm:

 • 100% natūralaus ir ekologiško bičių vaško žvakė susukta iš vaško plokštelės
 • Dydis: 3*26 cm
 • Dega iki 10 val.*
 • Maloniai kvepia.

*Kas 30-60 min. trumpinant dagtį, kad liepsna nebūtų per aukšta ir vaškas ne taip greitai lydytųsi, nevarvėtų. Norint dar daugiau prailginti žvakės degimo laiką – REKOMENDUOJAME žvakę įdėti į žvakidę su kraštais. Knatas, esantis žvakės dugne maksimaliai išdegins likusį vašką žvakidėje, o Jūs galėsite ilgiau mėgautis degančios žvakės skleidžiamu aromatu ir grožiu.

Bičių vaško žvakės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia natūralumo ir ekologiškumo savo namuose. Bičių vaško žvakės, pagamintos iš vaškuolės, yra ne tik gražios, bet ir turi daug privalumų, lyginant su tradicinėmis parafininėmis žvakėmis. Bičių vaškas yra natūralus produktas, gaunamas iš bičių koriai, kurie buvo užpildyti medumi. Dėl šios priežasties bičių vaško žvakės skleidžia švelnų, malonų medaus aromatą, kuris natūraliai valo ir gaivina orą jūsų namuose. Be to, jos dega ilgiau ir švariau, nepalikdamos suodžių ar nuodingų chemikalų, kurie dažnai išsiskiria deginant parafinines žvakes.

Bičių vaško žvakės turi daugybę privalumų sveikatai ir aplinkai. Jos yra hipoalerginės, todėl puikiai tinka žmonėms, kurie yra jautrūs kvapams ar turi alergijų. Deginant bičių vaško žvakes, jos išskiria neigiamus jonus, kurie padeda neutralizuoti ore esančius teršalus, alergenus ir dulkių daleles. Tai ypač naudinga tiems, kurie kenčia nuo astmos ar kitų kvėpavimo takų ligų. Be to, bičių vaško žvakės yra draugiškos aplinkai – jos yra biologiškai skaidžios ir gaminamos iš atsinaujinančių šaltinių, todėl jų naudojimas prisideda prie gamtos išsaugojimo.

Įsigykite mūsų aukštos kokybės bičių vaško žvakę iš vaškuolės ir mėgaukitės visais šiais privalumais savo namuose!

 

Liko 5 (galime užsakyti)

ŽVAKIŲ PRIEŽIŪRA:

 • Norėdami išvengti nulašėjusio vaško ir aplašėjusių paviršių – po žvake padėkite karščiui atsparų padėklą. Jei žvakidė bus su krašteliais, tarp kurių kaupsis vaškas – galite prailginti žvakės degimo laiką.
 • Kiekvieną kartą iš naujo uždegdami žvakę – būtinai patrumpinkite dagtį iki 3-5 mm., kad liepsna nebūtų per didelė, žvakė nesmilktų ir nesudegtų per greitai.
 • Liepsną rekomenduojame gesinti nulenkiant dagtį į vašką arba uždengiant žvakių gesinimo dangteliu. Nepūskite – išvengsite vaško taškymosi ant paviršių ir smilkimo.
 • Nepalikite žvakės be priežiūros.
 • Nepalikite prie degančios žvakės vienų vaikų ar gyvūnų.
 • Nestatykite ant ar šalia greitai užsiliepsnojančių daiktų.
 • Venkite skersvėjų.

Truputis istorijos:

Baltų tautos, gyvenusios dabartinėje Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritorijoje, nuo seno žinojo bičių vaško vertę ir plačiai jį naudojo įvairioms reikmėms. Bičių vaškas buvo itin svarbus tiek buityje, tiek ritualuose ir mene.

Baltų gentys bičių vašką naudojo kaip apšvietimo šaltinį gamindamos žvakes. Šios žvakės buvo naudojamos tiek kasdieniniam gyvenimui, tiek religiniams ir ritualiniams tikslams. Pagoniškos šventės, tokios kaip Vėlinės ir kitos žiemos šventės, buvo apšviečiamos bičių vaško žvakėmis, kurios simbolizavo šviesos pergalę prieš tamsą ir gyvybės tęstinumą. Žvakių šviesa buvo laikoma šventa, ji padėjo apsaugoti namus nuo blogio dvasių ir pritraukti dievų palankumą.

Be to, bičių vaškas buvo naudojamas įvairiuose meno kūriniuose ir amatuose. Baltai iš vaško gamino figūrėles, kurios buvo naudojamos ritualuose ir kaip aukos dievams. Vaško figūrėlės, papuoštos simboliniais raštais, buvo dedamos ant altorių arba nešamos į šventvietes. Taip pat bičių vaškas buvo naudojamas kaip lipnusis medžiaga metalinių ir keramikos dirbinių apdirbimui, ypač liejant bronzos papuošalus ir kitus meno kūrinius.

Svoris 93 g
Išmatavimai 3 × 3 × 26 cm